MENU
0212 65 959 02
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

Hijyenik Pedin Önemi

Hijyenik Pedin Önemi
<p>Bugün sizlerle birlikte kadın hastalıkları uzmanlarının hijyenik ped hakkında uyarıları ve önerilerini inceleyeceğiz. Kadın pedleri kadınlar için çok önemlidir. Bunun akabinde kadın pedi seçimi de önemli hale gelmektedir. <br><br><b>Hijyenik Ped Nedir?<br></b><br>Hijyenik ped üniversal kalite standartlarında, laboratuvarlar da test edilerek tıbbi koşullarda üretilen pedlerdir. Kadın pedlerinin kadın sağlığı ve günlük kullanım esnasında problem yaşamaması açısından kullanım rahatlığı ve hijyenik olması çok önemlidir.&nbsp; Günlük olarak bulunduğumuz ortamlar kullandığımız tuvaletler çok hijyenik olmayabilir bir de kullandığınız ped, hijyenik değilse kadın hastalıkları kaçınılmaz olmaktadır.&nbsp;<br></p><p><br>Bütün Pedlerin Hijyenik olması gerekmez mi? <br><br>Aslında pedlerin üretim yerleri kesinlikle uluslar arası kalite standartlarında olmalıdır. Bunun akabinde pedlerin hijyenik olması gerekmektedir. <br><br>Monema pedleri sizler için tam koruma ve hijyenik ped olarak sizlere günlük kullanımda tam koruma sağlarken kullanılan malzemelerin kalitesi sayesinde tam koruma sağlamaktadır. Sizde tam koruma sağlayan bir pede sahip olmak ve gününüzü rahat bir şekilde geçirmek isteyenlerdenseniz monemaped tam size göre.&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;</p>

Paylaş:


Hijyenik Pedin Önemi

Monema Yazar

Kadınların% 60'ı yanlış numaralı adet pedi kullandığını biliyor muydunuz: ? 
Her zaman, sağlığınız ve rahatınız bizim önceliğimizdir. Düzgün bir şekilde oturan adet pedine sahip olmanızın ihtiyacınız olan korumayı sağladığını biliyoruz. 'Tek beden herkese uyar' düşüncesi, kadın hijyen ürünlerinizi seçerken pek işe yaramaz. Herkesin kendine özgü bir boyutu ve kendine özgü bir adet akışı vardır. Şeklini ve akışını temel alan bir form size en iyi koruma ve rahatlığı sunar. Monema ile en iyi pedinizi bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Pek çok kadın arasında kadınsı pedlerin aynı olması ve hepsinin sızdırması yaygın bir yanılgıdır! Ne yazık ki, birçok kadın bir sızıntı yaşadığında sık sık kendilerini suçlarlar; hijyenik ped, tampon veya periyot bardağı değil. Gerçek şu ki, birçok kadın, doğru ped seş-çimi yaparak sızıntısız dönemlerin mümkün olduğunu bilmiyor. Özel koruma ihtiyaçlarınızı karşılamak için altlıkların farklı uzunluklarda ve ön arka kuşaklarda bulunduğunu biliyor muydunuz? Daha uzun bir gündüz pedi (veya özel olarak tasarlanmış bir gece pedi kullanarak), önden arkaya kapsama alanını artırabilir ve sızıntıları azaltabilir.

Monemaped ürünleri, farklı beden şekillerine ve boyutlarına uyacak ve her türlü adet akışı için (hafif bir akıştan çok ağır bir akışa kadar) koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. beden şeklinize ve adet akışınıza göre kanatlı veya kanatsız kalın pedler veya ince pedler veya gündüz veya gece koruması tercih edip etmemeniz için seçim yapabileceğiniz çeşitli ped seçenekleri vardır. 


Yorumlar


CEVAP YAZIN

Not: HTML çevrilmiyor!
Yorum Yaz